Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Parapety

Parapety to niezwykle ważny element wyposażenia okna. Nasza firma proponuje szereg rozwiązań przydatnych przy stolarce okiennej.  Parapety kamienne to najlepszy wybór spośród wszystkich dostępnych na rynku. Chodzi o zarówno parapety zewnętrzne, jak i parapety wewnętrzne. Wszystko oczywiście zależy od gustu klienta.

Na zewnątrz z racji odporności na działanie czynników atmosferycznych, stosuje się parapety z granitu, lub z piaskowca. Parapet zewnętrzny powinien być odporny na słońce, deszcz, wysoką i niską temperaturę. Dlatego materiał, z jakiego jest zbudowany, to szalenie ważna sprawa. Parapety zewnętrzne chronią ściany przed zawilgoceniem.

Natomiast jeśli chodzi o parapet wewnętrzne, tu liczy się bardziej uroda i estetyka parapetu. Coraz rzadziej przecież zakrywamy okna zasłonami. Kamieniarstwo Budowlane Bielsko doskonale o tym wie i potrafi wyczarować wspaniałe parapety zarówno z kamienia naturalnego, a więc granitu, marmuru, piaskowca, jak i kamienia sztucznego, czyli konglomeratu marmurowego lub kwarcogranitu. Prawidłowo zamontowany parapet będzie nam służył na wieki i będzie chronił nasze okna przed zimnem i wilgocią.

Nasza firma Kamieniarstwo Budowlane MEUStone Bielsko-Biała w zależności od zastosowania i preferencji klienta może więc zaproponować parapety do każdego rodzaju stolarki okiennej niezależnie od jego system. Parapety z granitu lub z marmuru są niezwykle uniwersalne, nie ma potrzeby dostosowywania do nich stolarki okiennej. Niezwykłą zaletą jest fakt iż każdy parapet z granitu, marmuru lub innego kamienia wykonywany jest przez naszą firmę na indywidualne zamówienie i dowolny wymiar.

Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała oferuje między innymi następujące rozwiązania stosowane przy produkcji parapetów kamiennych: frezowane krawędzie boczne, pogrubienie parapet, kapinos, łączenie pod kątem 45 stopni i wiele innych.

 

Parapety z marmuru łączone pod kątem 45 stopni

Parapet granitowy

parapety bielsko

parapety marmurowe bielsko

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron