Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Schody

Schody z kamienia naturalnego to gwarancja wytrzymałości. Kamień to bez wątpienia najbardziej wytrzymała okładzina stopni. Przede wszystkim kamień właściwie się nie ściera i nie niszczy. Są to dwie najistotniejsze cechy, które sprawiają iż schody z granite lub z marmuru są bez wątpienia najlepszym rozwiązaniem w przypadku wykonywania schodów wewnętrznych i zewnętrznych.

Schody z granitu lub marmuru są niezwykle łatwe w codziennej konserwacji. Najlepiej myć je ciepłą wodą bez dodatku detergentów. Ponieważ we wnętrzu kamień nie jest narażony na wilgoć, okładzinę można wykonać prawie z każdego rodzaju kamienia stosowanego we wnętrzarstwie. Kamieniarstwo Bielsko-Biała MEUStone najczęściej wykonuje schody z granitu, marmuru, lub z trawertynu.

Na zewnątrz schody i tarasy z granitu to najlepsze rozwiązanie, ponieważ granit posiada bardzo dobre właściwości mrozoodporne.. Jeśli chodzi o schody zewnętrzne, to bardzo istotne jest zastosowanie struktury antypoślizgowej. Naturalne właściwości granite o powierzchni płomieniowanej lub szczotkowanej zmniejszają śliskość schodów i zapewniają bezpieczeństwo. Kamieniarstwo Budowlane Bielsko-Biała ma oczywiście na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo schodów zewnętrznych.

Wewnątrz budynków, oprócz granitu na uwagę zasługuje również marmur i trawertyn. Marmurowe schody wewnętrzne to rozwiązanie zarówno praktyczne jak i estetyczne. W ofercie schodów z kamienia Kamieniarstwo MEUStone posiada między innymi takie rozwiązania jak: stopnie łączone metodą 45stopni, schody piaskowanie lub płomieniowanie, podstopnie przystosowane do instalacji led, stopnie marmurowe lub granitowe frezowane i wiele innych.

Schody oraz stopnie schodowe z granitu lub z marmuru mogą być najpiękniejszym meblem w twoim domu. Wystarczy pięknie wkomponować je w wystrój domu i nadać im niepowtarzalny charakter oraz wyjątkową jakość. Tym oczywiście może zająć się Kamieniarstwo Bielsko-Biała MEUStone.

 

Schody marmurowe

Schody granitowe z frezowaniem na oświetlenie LED

schody granitowe bielsko

schody marmurowe bielsko

 

  
 
zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron