Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Kwarcogranity

Jesteśmy autoryzowanym producentem wyrobów z kwarcogranitów Santamargherita, oraz Silestone. Kadra firmy Kamieniarstwo MEUStone to specjaliści w obróbce kwarcogranitu, dlatego właśnie powstała seria MEUStone Kwarcogranit. Są to unikalne realizacje specjalnie dla Państwa. Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała to firma z tradycjami o nowoczesnym charakterze. Konglomerat jakości i doświadczenia. Sprawdź nas na www.kwarcogranit.pl

  

 

 

 

 

 

Zapraszamy do firmy Kamieniarstwo MEUStone w celu obejrzenia ekspozycji płyt kwarcogranitowych renomowanych producentów Santamargherita, oraz Silestone. Posiadamy największy magazyn płyt z kwarcogranitu w okolicy. Z pewnością ułatwi to Państwu wybór wzoru na blaty kuchenne z kwarcogranitu lub inne realizacje. 

Konglomeraty kwarcowe nazywane często przez branżystów „kwarcytami”  lub „kwarcami” to połączenie naturalnych składników z nowoczesną technologią. Jest to produkt przemysłowy powstały z kombinacji piasku kwarcowego (94%) oraz spoiwa - żywicy poliestrowej z pigmentem o doskonałych właściwościach fizyko-chemicznych. Produkcja przemysłowa konglomeratów ma swoje zalety. Przede wszystkim pozwala kontrolować jednolitość kolorów i jakość. Konglomeraty kwarcowe są polecane do obiektów, gdzie konieczna jest uniformizacja. Czyli tam gdzie wszystkie płytki muszą być identyczne, na przykład: posadzki, elewacje, parapety, schody. Niektórzy próbują nazywać konglomeraty kwarcowe sztucznymi kamieniami, co jest błędne, ponieważ ich bazą w 94% jest piasek kwarcowy, który jest składnikiem naturalnym i składa się przede wszystkim z kwarcu.

To dzięki zawartości kwarcu w połączeniu z zaawansowaną technologią produkcji otrzymujemy tak twardy i odporny na uszkodzenia materiał budowlany jakim jest konglomerat kwarcowy. Taki skład pozwala na tworzenie różnorodnych form, zapewnia twardość i wytrzymałość oraz daje możliwość powielania wzorów i kolorów. Ma to szczególne znaczenie przy planowaniu aranżacji wnętrz - mogą to być blaty kuchenne z kwarcogranitu, lub najbardziej awangardowe projekty obiektów użyteczności publicznej

 

Blaty kuchenne - Zenith Schody wewnętrzne w hotelu - Nero Stardust
kwarcytogranity bielsko kwarcytogranity bielsko

 

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron