Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Posadzki

Nasza firma proponuje bardzo szeroki wybór materiałów na efektowną posadzkę kamienną. Proponujemy między innymi posadzki granitowe i posadzki marmurowe. Wykonujemy zarówno posadzki wewnętrzne, jak i zewnętrzne, które dodadzą uroku i stylu każdemu obiektowi. Kamień naturalny taki jak granit, czy marmur był wykorzystywany na posadzki kamienne od czasów najdawniejszych. Posadzka to zewnętrzna, to wierzchnia warstwa podłogi o charakterze dekoracyjnym.

Piękna posadzka może być najważniejszym elementem w domu. Potrafi nadać wnętrzu niepowtarzalny klimat. Mamy na uwadze przede wszystkim wygląd posadzki kamiennej. Bogaty wybór wzornictwa, dowolność wymiarów i faktur pozwala nam spomponować właściwie każdą posadzkę, która dopasowana będzie do naszego wnętrza, balkonu czy tarasu. Posadzki z kameinia są bardzo trwałe i praktycznie niemal niezniszczalne.

Posadzkę z marmuru lub granitu należy też odpowiednio wkomponować w wnętrze. Wszystko oczywiście zależy od wyobraźni twórców. Kamieniarstwo Budowlane MEUStone Bielsko potrafi spełnić nawet najwymyślniejsze marzenia klientów. Szczególnie piękne są posadzki mozaikowe, Wyobraźmy sobie piękną, marmurową posadzkę wykonaną w takich marmurów jak Nero Marquina i Bianco Carrara, ułożoną w czarno- białą szachownicę, lub posadzkę z koralowo-brązowego granitu, ułożoną w geometryczne wzory. Jeśli z kolei interesuje nas posadzka tarasowa z granitu należy zadbać również o jej właściwości antypoślizgowe. Kamieniarstwo Budowlane Bielsko MEUStone w tym przypadku ma przede wszystkim na względzie bezpieczeństwo klientów.

W zależności od życzenia klienta nasza firma wykonuje posadzki z płyt kwadratowych lub z pasów płyt o stałej lub zmiennej szerokości. Posadzka z kamienia może być cieta z tafli, co gwarantuje synchornizację unikalnego wzoru granitu lub marmuru. Posadzka z kamienia może być wykonana z gotowych płyt w wybranych formatach co również gwaratuje oryginalne motywy i wzory. Firma Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała czeka na pomysły i sugestie Klientów, a ponadto oferuje fachowe doradztwo.

 

Posadzka marmurowa

Posadzka granitowa

posadzki kamienne

posadzki marmurowe

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron