Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Łazienki

Kamień w łazience znajduje bardzo szerokie zastosowanie i nie ma tutaj dla niego żadnych ograniczeń. Z marmuru, granitu, trawertynu ale i innych kamieni wykonuje się między innymi blaty łazienkowe, posadzki, okładziny ścian, brodziki, umywalki, obudowy geberitów, parapety, czyli praktycznie wszystko. Ogromną zaletą, jaką posiada marmur lub granit w łazience to możliwość ułożenia dużych płyt bez łączeń, czy fug z zachowaniem niepowtarzalnych wzorów. 

Łazienka z kamienia to ważny element każdego domu. Odpowiednio dobrane materiały potrafią stworzyć niezwykłą atmosferę. Wszystko zależy od upodobań klienta, no i oczywiście o charakteru wnętrza jaki chcemy uzyskać. Łazienkę z marmuru lub granitu trzeba odpowiednio wkomponować w klimat domu. 

W przypadku okładzin z marmuru lub z granitu częstym rozwiązaniem jest układanie płyt kamiennych w tak zwany wzór o nazwie "lustrzane odbicie". Uzyskujemy wtedy unikalne ułożenie na kształt kalejdoskopu. Ściana z marmuru podzielona jest wtedy na dwie idealnie symetryczne ze sobą połówki. 

W przypadku blatów łazienkowych możliwe jest oczywiście dodanie takich elementów jak mydelniczki, pochylnie ociekowe czy półki marmurowe lub granitowe. Pięknie będzie wyglądał blat łazienkowy zarówno z ciemnego granitu, jak i delikatnego marmuru. Kamieniarstwo Budowlane Bielsko MEUStone montując tego typu elementy zawsze dba o elegancję i trwałość rozwiązań. Prawidłowo zainstalowany blat będzie nam służył przez lata. Dbamy też o to, aby klienci mieli odpowiednią wiedzę, jak dbać o swoje blaty łazienkowe. Ważna jest przecież odpowiednia impregnacja, jak i korzystanie z właściwych środków czyszczących.

Kamieniarstwo MEUStone oferuje między innymi następujące rozwiązania:

Okładziny z dużych elementów ciętych na wymiar  Łączenie kamienia na 45 stopni
posadzki kamienne bielsko posadzki marmurowe bielsko
zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron