Kamieniarstwo Bielsko-Biała

O firmie

 

 

Witamy na naszej oficjalnej stronie

Kamieniarstwo MEUStone od wielu lat specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym w szerokim tego słowa znaczeniu.

Kamień to przede wszystkim nasza pasja, co pcha nas do nieustannego rozwoju. Dzięki temu stosujemy tylko najlepsze rozwiązania w dziedzinie obróbki kamienia.

Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała wykonuje wszelkie roboty kamieniarskie, takie jak: blaty kuchenne, elewacje, posadzki, schody, parapety, kominki, łazienki i inne.

Nasza oferta

Posiadamy bardzo szeroką ofertę zarówno kamienia naturalnego: marmuru, granitu, piaskowca dosłownie z całego świata, jak i materiałów kompozytowych.

Jesteśmy otwarci na potrzeby każdego klienta, oferując kompleksową, profesjonalną obsługę, fachowość i kompetencje.

W ofercie Kamieniarstwa MEUStone znajduje się marmur, aglomarmur, granit, kwarcogranit, piaskowiec, trawertyn, onyx, łupek i inne. Oprócz tego środki do impregnacji kamienia.

Kamieniarstwo MEUStone

Firma z długoletnią tradycją. Swoją działalność opiera na doświadczeniu w dziedzinie obróbki kamienia. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wyszkolonej kadrze każdą realizację wykonujemy profesjonalnie i z dbałością o nawet najmniejszy detal. 

Nagrody i wyróżnienia potwierdzają nasz profesjonalizm, oraz fakt iż dbamy o najwyższą jakość wykonywanych usług.

Ekspozycja kamienia

Kamieniarstwo MEUStone w siedzibie firmy w Bielsku-Białej   przy ulicy Piekarskiej posiada stałą ekspozycję kamienia naturalnego. Pozwala to na obejrzenie materiałów na miejscu  i bardzo szybką realizację zamówień. 

 

MEUStone Kwarcogranit

Jesteśmy autoryzowanym producentem wyrobów z kwarcogranitów producentów Santamargherita, oraz Silestone. Kadra firmy MEUStone to specjaliści w obróbce kwarcogranitu, dlatego właśnie powstała seria MEUStone Kwarcogranit. Kamieniarstwo Bielsko-Biała MEUStone to firma z tradycjami o nowoczesnym charakterze.

Zapraszamy na naszą stronę:

www.kwarcogranit.pl

 

 

 

 

 

Piszą o nas:

 

 

 

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron