Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Piaskowce

Piaskowiec to drobnoziarnista, zwięzła skała osadowa. Piaskowiec powstał w wyniku scementowania ziaren kwarcu, miki i innych skał i minerałów. Piaskowiec występuje w różnych kolorach, od szarości po żółć, czerwień i biel. Piaskowce są stosunkowo miękkie i łatwe w obróbce. Kamieniarstwo Budowlane MEUStone Bielsko potrafi wykorzystać ten materiał do tworzenia takich elementów jak stopnie, posadzki, czy kominki. Na zewnątrz doskonale sprawdzają się parapety z piaskowca czy posadzki. Do środka polecamy kominki z piaskowca lub elementy elewacyjne.

Posiadamy w swojej ofercie piaskowiec w różnych wersjach kolorystycznych. Wyobraźmy sobie piękny kominek z piaskowca Rainbow. Piaskowiec Rainbow to niezwykła mozaika brązu i piaskowego beżu. Piaskowiec ten stanowi grę różnych kształtów, tworzących czasem niezwykłą tęczę.

Jeśli chcemy mieć posadzkę lub kominek w bardziej stonowanym kolorze, odpowiedni będzie piaskowiec Venge. Piaskowiec ten stanowi delikatne połączenie brązu i szarości, z odrobinką prześwitującego niezwykle jasnego fioletu. Piaskowiec Teak to szczególnie piękny rodzaj piaskowca. Znakomicie nadaje się na posadzkę. Stanowi mozaikę brązu, piaskowego beżu delikatnie wpadającego w złoto.

 

Schody z piaskowca - Plac Chobrego w Bielsku

Schody z piaskowca - Hotel Szczyrk

piaskowiec bielsko

piaskowiec bielsko

 

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron