Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Inne

Kamień to materiał niezwykle uniwersalny. Można z niego wykonać nie tylko blaty kuchenne, kominki, elewacje, łazienki, parapety, schody czy posadzki, ale również fontanny, pomniki, kwietniki i dużo więcej. Kamień jest jednym z niewielu materiałów budowlanych, który daje możliwość uzyskania dowolności formy. Można go frezować, ciąć i obrabiać bez utraty jego wzoru i właściwości. 

Kamieniarstwo MEUStone dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce takich materiałów jak: granit, marmur, trawertyn, kwarcogranit, onyks i innych może zrealizować dosłownie każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie. W tym przypadku jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia. Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i wykwalifikowanej załodze podejmuje się nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń.

Nowoczesne technologie pozwalają nam na różnego rodzaju obróbki, od prostych form po najbardziej skomplikowane frezowania. Wykonujemy różnego rodzaju elementy dekoracyjne, jak i elementy architektoniczne. Zapraszamy do przedstawienia nam swoich nawet na pierwszy rzut oka niewykonalnych pomysłów. Na pewno znajdziemy odpowiednie dla Państwa rozwiązanie.

 

 

Fontanna z granitu

Cięcie granitu 

kamieniarstwo bielsko

Kamieniarstwo Bielsko Biała

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron