Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Realizacje

Nero Asoluto

Prezentujemy realizację granitu Nero Asoluto na wyspie kuchennej w niestandardowym wydaniu. Duża część blatu granitowego lewituje nad posadzką co nadaje wyspie wrażenie niesamowitej lekkości. Idealnie dopasowane łączenia na skosach i niestandardowe zacięcia krawędzi pod różnymi kątami sprawiają że nie można od niej oderwać wzroku.
 

Antique Brown

Blaty kuchenne z brazylijskiego granitu? Koniecznie! Granitowe blaty wykonane z granitu Antique Brown wydobywanego w Brazylii mogą stanowić piękny element wystroju wnętrza. Blaty kuchenne z granitu stanowią jednocześnie niewiarygodnie wytrzymałą strefę roboczą. Granitowe blaty kuchenne są odporne na wysoką temperaturę, można też na nich kroić. (szkoda tylko noży, ponieważ mogą się stępić) Zapraszamy, Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała!

Agatha Black

Powiedzenie "Z Nowym Rokiem, nowym krokiem" nabiera tutaj wyjątkowego charakteru, a wszystko dzięki perfekcyjnie wykonanym schodom z granitu Agatha Black. Wszystko wycięte zostało z całej tafli materiału tak, aby każdy element był kontynuacją poprzedniego. Sprawia to, że realizacja tworzy spójną całość i uzyskujemy tak zwany "efekt wodospadu". Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała, zapraszamy!

Crema Marfil

Crema Marfil, marmur prosto ze wschodniej Hiszpanii, a dokładniej z okolic słonecznego miasta Alicante. Marmur ten jest uznawany za najładniejszy beżowy kamień na świecie. Rozpoznawalny głównie ze względu na odcień kości słoniowej oraz delikatne wzory. Jego subtelność sprawia iż schody z marmuru oraz posadzki marmurowe idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Kamieniarstwo MEUStone, zapraszamy!

Verde Guatemala

Królewskie wnętrza wymagają królewskiej oprawy. W związku z powyższym realizacja ta wymagała materiału o charakterze nieco odmiennym od obecnych trendów i standardów. Sprowadzony specjalnie dla klienta marmur Verde Guatemala musiał być pozyskany tak, aby format odpowiadał wymiarom wnętrza. Dzięki temu niepowtarzalny wzór marmuru wręcz spływa z sufitu na posadzkę. Tak właśnie powstają wnętrza "szyte" na miarę. Kamieniarstwo MEUStone, zapraszamy!

Cosmic Black

Kominek uważa się za serce domu i to właśnie kominek jest głównym elementem każdego wnętrza. Nie można się nie zgodzić, gdy obejrzy się naszą ostatnią realizację. Granit Cosmic Gold charakteryzuje się przezroczystymi i złotymi kryształami, które w tym przypadku zostały prześwietlone od tyłu. Stwarza to wrażenie płomieni, które potęgują efekt wieczorem. Kamieniarstwo MEUStone!

Oscuro Mist

Oscuro Mist, czyli dosłownie Ciemna Mgła... Brzmi tajemniczo, jednak przed nami ten indyjski granit nie ma nic do ukrycia! Grube i solidne blaty kuchenne korespondujące z elementem barowym, oraz gazowym kominkiem. Wszystko tworzy spójną i konsekwentną realizację, która bez wątpienia "rozwiewa" wszelkie projektowe wątpliwości. Kamieniarstwo MEUStone!

Cosmic Black Monolit

Monolityczna wyspa wykonana z granitu Cosmic Black. Efekt bryły spotęgowany jest przez liczne załamania krawędzi. Granitowa bryła wykonana jest z jednej płyty, najistotniejsza jest tutaj technika synchronizacji wzoru. Kamieniarstwo MEUStone, zapraszamy!

Łupek Silver Skipper

Indyjski łupek można zastosować nie tylko na elewacji w postaci płytek, występuje on również w dużych formatach co umożliwia wykonanie niepowtarzalnych realizacji, mogą to być między innymi kominki. Zabudowa trzyszybowego wkładu kominkowego z zachowaniem wyjątkowego wzoru kamienia sprawia, iż kominek staje się doskonałą ozdobą każdego wnętrza. Kamieniarstwo Bielsko-Biała MEUStone, zapraszamy!

Eternal Serena - Silestone Kwarcogranit

Kolekcja Eternal Serena by Silestone to kwarcogranity dla których inspiracją była natura. W strukturze blatu kuchennego napotkać można  subtelne użylenia, oraz przerosty. Niewątpliwą zaletą kwarcogranitu jest fakt iż w przeciwieństwie do innych przetworzonych materiałów jest on barwiony w masie, kolor i wzór jest na całej jego grubości.  Poza tym kwarcogranit jest niebywale odporny na wszelkiego rodzaju środki chemiczne, jak również mechaniczne uszkodzenia. Blat kuchenny z kwarcogranitu to materiał na długie lata. Zapraszamy do obejrzenia całej kolekcji w naszej firmie. Kamieniarstwo MEUStone, zapraszamy!

Via Latea - Blaty z panelami

Ostatnia realizacja blatów z brazylijskiego granitu Via Lattea powinna rozwiać wątpliwości klientów, czy stosować granit również na ścianie. Jak widzimy na zdjęciach, panel ścienny nie tylko zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniem, również tworzy z blatem spójny element. Wygląda niepowtarzalnie! Zapraszamy, Kamieniarstwo MEUStone.

Sky is the limit

Ciekawa realizacja wyspy barowej wykonana z kwarcogranitu. Warto zwrócić uwagę na geometryczne kształty, oraz pustkę wewnątrz wyspy. Kolejny dowód na tezę, że ogranicza nas tylko wyobraźnia! Zapraszamy, Kamieniarstwo MEUStone Bielsko-Biała!

Cosmic Black Bar

Realizacja baru przy którym aż miło spędzić wieczór. Zastosowaliśmy tutaj granit Cosmic Black pochodzący z Brazylii. Część użytkowa ma strukturę szczotkowaną, dzięki temu wyeksponowane zostały unikatowe kryształy. Natomiast lada to esencja elegancji, czyli wysoki połysk. Jesteśmy przekonani że "Cachaca" będzie smakować tutaj wyśmienicie! Zapraszamy na drinka, Kamieniarstwo MEUStone!

Patagonia

Z Nowym Rokiem, nowym krokiem. W tym przypadku dosłownie. Nieprzeciętna realizacja blatów kuchennych z egzotycznego, brazylijskiego granitu Patagonia. Granit ten jak widać przepuszcza światło i idealnie nadaje się do podświetlenia, co potęguje efekt. Bez wątpienia ta realizacja zasługuje na pierwszą w tym Nowym Roku. Wszystkiego dobrego! Zapraszamy, MEUStone.

Cosmiczna ściana

Ściana nie musi być biała i nudna. Znany nam i bardzo lubiany granit Cosmic Gold przy okazji tej realizacji uzbroiliśmy w instalację świetlną, aby wyeksponować niepowtarzalne kryształy. Efekt spotęgowany jest wieczorem, gdy świeci tylko kryształ. Zapraszamy, MEUStone.

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron