Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Trawertyn

Trawertyn to porowata skała osadowa, która składa się głównie z kalcytu i aragonitu. Strukturą trawertyn przypomina morskiego koralowca lub gąbkę. Trawertyn stosowany był już w starożytnym Egipcie do wyrobu posągów i waz. Obecnie trawertyn wykorzystywany jest jako ozdobny materiał budowlany.

Kamieniarstwo MEUStone Bielsko proponuje trawertyn jako materiał na posadzki, ściany, elewacje, blaty łazienkowe, elementy kominkowe, parapety, czy schody. Słynne trawertyny wydobywa się w kilku miejscach na świecie. Kamieniarstwo budowlane MEUStone oferuje intensywnie czerwony Trawertyn Rosso Persiano, który wydobywany jest w Iranie. Krajem słynącym z wydobycia trawertynów jest Turcja. Stąd pochodzi trawertyn Noce o ciemnobrązowej barwie. Trawertyn znajdziemy również we Włoszech, na przykład trawertyn Classic.

Trawertyn to elegancki oraz ekskluzywny materiał doskonale nadający się jako wykończenie wnętrz. Trawertyn posiada jedyną w swoim rodzaju urodę, dostojność i trwałość, co podkreślają charakter wnętrz. W ofercie firmy Kamieniarstwo Bielsko MEUStone dostępne są wszystkie rodzaje wypełnienia trawertynu: trawertyn szlifowany, szczotkowany, polerowany, niewypełniony, wypełniony szpachlą cementową, czy trawertyn żywicowany.

 

 

Blat Rosso Persiano

Hotel-Spa z trawertynu Classic, Giallo i Rosso

trawertyn bielsko

trawertyn bielsko

 

 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron