Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Kamieniarstwo Bielsko

Bielskie kamieniarstwo na najwyższym poziomie – zapraszamy!

 

Od granitowego blatu łazienkowego po kompleksowe usługi kamieniarskie – służymy swoją wiedzą, doświadczeniem i usługami każdej osobie, która poszukuje specjalisty w niszowej dziedzinie, jaką jest kamieniarstwo bielsko.

 

Obsługujemy przede wszystkim Klientów z Bielska-Białej i okolic, ale nie ograniczamy się do tego obszaru, zatem jeśli interesują Państwa nasze usługi, ale poza tymi granicami – zachęcamy do kontaktu. Z całą pewnością znajdziemy dla obu stron dogodne rozwiązanie, w końcu kamieniarstwo i usługi najwyższej jakości to nasza specjalność! Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, dlatego mamy pewność iż kamieniarstwo bielsko-biała jakie oferujemy spełnia nawet najwyższe oczekiwania. Znamy znaczenie regularnej konserwacji wszelkich wyrobów kamieniarskich i z radością przekazujemy tę wiedzę naszym klientom – bowiem przede wszystkim chcemy, aby nasi klienci byli bezpiecznie chronieni przed wszelkimi potencjalnymi zagrożeniami oraz oczywiście – w pełni zadowoleni z tego, co zapewniamy realizując nasze kamieniarskie usługi.

 

Gwarantujemy, że bez względu na wielkość zlecenia, każdy klient otrzyma najwyższej klasy usługę! Jeden z najbardziej doświadczonych członków naszego zespołu będzie nadzorował cały projekt – będąc zawsze na miejscu, pracując ramię w ramię z naszą wykwalifikowaną załogą, aby upewnić się, że każda realizowana praca jest wykonywana dokładnie - od początku do końca.

 

Przykładowe usługi, jakie możemy zaproponować to blaty kuchenne, blaty łazienkowe czy wszelkie inne prace w ramach nieruchomości komercyjnej bądź do użytku domowego, oczywiście o charakterze kamieniarskim.

 

Z niecierpliwością oczekujemy na kontakt z Państwa strony, byśmy mieli bezpośrednią okazję do wykazania się naszą wiedzą i doświadczeniem, aby rozwiązać wszystkie potrzeby związane z kominiarstwem!

 

Kaminiarstwo Bielsko – znamy się na tym najlepiej!

 

Aby zapewnić najwyższy poziom świadczonych usług, nasze usługi kamieniarskie są wykonywane przez wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem w zakresie tej dziedziny. Co więcej, nasz sprzęt jest specjalnie zaprojektowany do tego typu zadań, który obsługujemy, bez względu na to czy chodzi o to, by zamontować parapety marmurowe, wykonać schody z granitu, czy granitowe blaty kuchene

 

Jakich usług w naszym wykonaniu można się jeszcze spodziewać?

 

Wykonujemy wszystkie zadania związane z kamieniarstwem. Naprawiamy, ale też budujemy nowe konstrukcje od podstaw, a także je odbudowujemy. Kamieniarstwo bielsko-biała nie ma dla nas tajemnic, stąd tak szeroki zakres usług. Dbamy o to, by ostatecznie zrealizowane przez nas projekty idealnie pasowały do wizji naszych Klientów. Naszym celem nade wszystko jest zaspokoić wszystkie potrzeby związane z kamieniarstwem na terenie miasta Bielsko-Biała i w okolicach. Uzupełniliśmy niszę, która cierpiała na braki, a nasz fach w ręku i wiele lat doświadczeń pomogły nam w zdobyciu zaufanego grona stałych Klientów – co jest dla nas najwyższą wartością i największą radością.

 

Nasza firma świadcząca usługi kaminiarskie dumą pracuje jako pełnoobsługowy specjalista ds. w każdym aspekcie powiązanym z tą szczególną niszą. Dodatkowo warto podkreślić, iż w pełni znamy wytyczne dotyczące pracy z tym surowcem, dlatego też możemy bezpiecznie i zawsze z rewelacyjnymi wynikami pracować nad nad szerokim zakresem prac kamieniarskich – od renowacji czy bardziej podstawowych zadań produkcyjnych do projektów o większej złożoności artystycznej i technicznej.

 

Jeśli chodzi o kamieniarstwo bielsko jesteśmy renomowanym zakładem specjalizującym się w:

 

 • naprawie,
 • konserwacji,
 • realizacji konstrukcji kamieniarskich.

Współpracujemy z architektami, generalnymi wykonawcami i przedstawicielami właścicieli, a także z zarządcami nieruchomości, aby przy każdym projekcie mieć absolutną gwarancję, że oferowany przez nas końcowy produkt jest najwyższej jakości i taki też w efekcie dostarczany jest właścicielowi. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne, jak i firmy – z tym, że warto podkreślić iż do każdego z nich podchodzimy z takim samym zaangażowaniem i pieczołowitością wykonania – to wyróżnia nasze usługi kamieniarskie i stawia nasz zakład ponad innymi.

 

Kamieniarstwo Bielsko-Biała – nie ma dla nas zleceń za dużych albo zbyt małych!

 

Budujemy między innymi:

 

 • Schody
 • Blaty kuchenne
 • Blaty łazienkowe
 • Posadzki
 • Parapety
 • Kominki
 • Wejścia
 • Portale
 • Elewacje
 • Łazienki

 

Oczywiście wciąż nie jest to pełna usług kamieniarskich, jakie możemy zaoferować naszym drogim Klientom – celem poznania szczegółów, zapraszamy do kontaktu z nami! Odpowiemy na wszelkie pytania, z największą przyjemnością przedstawiamy szczegóły naszej oferty. Zachęcamy równocześnie do dalszej lektury informacji na temat naszego zakładu na naszej stronie, co może rzucić jeszcze więcej światła na naszą działalność.

 

Co wyróżnia nasze usługi kamieniarskie na tle innych?

 

W naszej firmie jesteśmy dumni z oferowania jednych z najlepszych, kamieniarskich usług w Bielsku-Białej.
Pracowaliśmy już przy wielu projektach – a głównie takich, w których oczekuje się najwyższych standardów pracy, tego samego może od nas oczekiwać każdy nasz klient. Projekty te obejmują kompleksowe realizacje, czyli  okładziny kamienne, ściany, schody, blaty kuchenne z granitu itp. Nie zamykamy się w schematach, a Klienci ufają nam nie tylko ze względu na doświadczenie i wysiłek, jaki wkładamy w naszą pracę – ale też temu, iż nasz biznes kamieniarski został oparty na staroświeckich wartościach, gdzie:

 

 • uczciwość,
 • dbałość o szczegóły,
 • wysoka jakość wykonania

 

to pierwsze trzy priorytety każdego podejmowanego przez nas projektu. Z tego powodu, będziemy zaszczyceni, jeśli zdecydują się Państwo osobiście przekonać co to znaczy kamieniarstwo Bielsko w naszym wykonaniu.


Jesteśmy również biegli w wielu innych kamiennych technikach wykończeniowych i cieszymy się, że możemy stworzyć całkowicie niestandardowy element lub dopasować go do istniejącego muru – wszystko w zależności od tego, czego dokładnie oczekuje od nas klient. Również warto dodać, iż nasi kamieniarze naprawdę lubią wyzwania i możliwość stworzenia czegoś zupełnie wyjątkowego – a ze względu na wieloletnie doświadczenia w instalacjach kamieniarskich w okolicach Bielsku-Białej, mogą sobie pozwolić na podejmowanie takich wyzwań.


Nasze słowo jest naszą gwarancją, a nasze realizacje są gwarancją Państwa satysfakcji. Jeśli więc szukają Państwo najlepszego dostawcy usług kamieniarskich – oto jesteśmy!

 

Kamieniarstwo Bielsko – czego mogą się Państwo po nas spodziewać?

 

Nasza firma specjalizuje się we wszystkich aspektach budowlanej działalności kamieniarskiej od niestandardowych prac po kamienne tarasy, zarówno w przypadku domów mieszkalnych, jak i aspektów handlowych.

Jako wykonawca prac kamieniarskich z Bielska-Białej jesteśmy dumni, że możemy się wyróżnić, stosując nasze wysokie standardy w każdym projekcie, oznacza to, że nasza firma obiecuje, że nie zlecimy Twojego unikalnego projektu podwykonawcom, ponieważ pracujemy sami nad wszystkimi naszymi umowami – od projektu po wykonanie nasze kamieniarstwo bielsko-biała faktycznie oznacza nasze!

 

Ponieważ stawiamy troskę o Klienta i dobre imię firmy na pierwszym miejscu, chcemy dostarczać za każdym razem taką samą jakość i znów – z tego powodu, że zadowolenie klienta jest dla nas ważne w każdym pojedynczym projekcie, można zawsze liczyć na indywidualne podejście  z naszej strony. W rezultacie nie znajdą Państwo lepszych partnerów w branży kamienia budowlanego, a niżeli nasz zakład!

 

Oczywiście, jeśli będą Państwo potrzebowali porady z naszej strony w odniesieniu do zarekomendowania innych specjalistów – również służymy pomocą, ponieważ jako jedna z najlepszych firm zajmujących się kamieniarstwem w Bielsku stworzyliśmy świetne relacje z wspaniałymi budowniczymi i zaufanymi generalnymi wykonawcami, ponieważ doceniamy również ich wsparcie i rekomendacje kierowane pod adresem naszej firmy.

 

Mamy również świetne relacje z najlepszymi stolarzami i innymi specjalistami - ponieważ cenimy tylko najlepsze usługi w branży budowlanej, dlatego jeśli potrzebowali by Państwo również pomocy, jeśli chodzi o specjalistów poza tematem branży kamieniarskiej – wystarczy się z nami skontaktować, a my zobaczymy co możemy dla Państwa zrobić.

 

Kompleksowość usług kamieniarskich – pod dachem jednego zakładu!

 

W naszej firmie specjalizujemy się we wszystkim, co związane z wszech pojętą naturą kamienia naturalnego:

 

 • okładziny kamienne,
 • posadzki z kamienia,
 • kominki marmurowe,
 • schody zewnętrzne z granitu,
 • tarasy kamienne,
 • portale wejściowe z kamienia.

 

Właściwie, w ramach naszej długoletniej działalności mieliśmy już okazje mieć do czynienia z prawie wszystkim, co dotyczy kamienia. Nasza działalność opiera się na starych wartościach, stąd wybierając nasze kamieniarstwo bielsko mogą mieć Państwo że równocześnie wybiera się firmę o która we wszystkich realizacjach pamięta o uczciwości, dbałości o szczegóły i wysokiej jakości wykonania.


Sami jesteśmy pasjonatami - uwielbiamy naturalny wygląd kamieni we wszelkiej architekturze, ponieważ oznacza on eksluzywny styl życia, upiększając domy w sposób, którego wszelkie inne materiały budulcowe nie mogą w żaden sposób powielać. Każda skała jest inna. Inny kształt, inny kolor, w rzeczywistości, nie ma dwóch ścian lub samych kamieni które byłyby takie same. To właśnie ta wyjątkowość sprawia, że ​​nasza praca jest ekscytująca, uderzająca i pożądana.


Nasza firma powstała z zamiłowania do pracy z kamieniem naturalnym - ze względu jego niezrównany urok i trwałość. Jesteśmy dumni z jakości pracy i poziomu profesjonalizmu, który oferujemy swoim klientom w trakcie całej usługi. Naszym celem jest uszczęśliwienie naszych Klientów końcowym produktem, który pasuje do ich stylu życia, aby poprzez wysokiej klasy kamieniarstwo bielsko-bała stworzyć wymarzone miejsce wykończone pięknem naturalnego kamienia.

 

Kamieniarstwo Budowlane Bielsko-Biała, Zapraszamy! 

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron