Kamieniarstwo Bielsko-Biała

Schody marmurowe

Schody marmurowe w Bielsku-Białej – najlepszy wybór dla wymagających!

 

Jeśli chodzi o marmur – jesteśmy specjalistami! Oferujemy najwyższej jakości schody marmurowe bielsko – zaczynając od projektowania, przez produkcję, aż po instalację naturalnego kamienia w wybranym miejscu. Nasza ofert jest skierowana zarówno dla domów, jak i firm w całym Bielsku-Białej, jak i okolicach.

 

Nie boimy się ani małych, ani dużych projektów, a dzięki wieloletniej praktycznej wiedzy nasi doświadczeni rzemieślnicy wykonują projekty, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających Klientów. koncentrują się z tak samo wielkim  zaangażowaniem i pasją na projektowaniu, wytwarzaniu, jak  montażu kamienia naturalnego. Równocześnie dążą do zapewnienia spersonalizowanego entuzjazmu i odpowiedniej wiedzy fachowej na każdym etapie. Niezależnie od potrzeb - gwarantujemy 100% całkowitej satysfakcji wszystkim osobom, które zdecydują się na nasze schody marmurowe bielsko!


Co wyróżnia nasze schody z marmuru na tle innych?


W naszym zakładzie korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań: wykorzystujemy obecną technologię, równocześnie dbając o unikalny charakter każdego projektu, aby realizować wszystkie projekty i nie tylko odpowiadać na potrzeby, ale wręcz przekraczać oczekiwania architektów, projektantów, właścicieli domów, firm handlowych, wykonawców, dostawców i innych.


Jeśli poszukują Państwo niedrogiego, lecz solidnego wykonawcy schodów marmurowych – oto jesteśmy! Są Państwo we właściwym miejscu. Pierwszorzędni wykwalifikowani rzemieślnicy mogą wytwarzać i instalować wszelkie atrakcyjne produkty z naturalnego kamienia dla domu lub firmy – z naciskiem na schody marmurowe bielsko właśnie. Oferujemy:

 

 • projekt
 • wykonanie
 • montaż

 

Wszystko to w cenach przyjaznych dla kieszeni - z całkowitą satysfakcją dla klienta. Jeśli chodzi o schody marmurowe bielsko, jeśli jest projekt, który są Państwo w stanie go sobie wyobrazić to znaczy, że my możemy go zrobić!


Dostarczanie jakości i doskonałości


Należymy do wiodących rzemieślników – specjalistów od kamienia naturalnego w Bielsku-Białej. Każda nasza praca wiąże się z najwyższym poziomem satysfakcji klienta. Jesteśmy wierni naszemu słowu, dlatego od tylu lat klienci decydują się korzystać z naszych usług w upiększaniu swoich domów, a my spełniamy ich marzenia o pięknych i funkcjonalnych wnętrzach!


Jesteśmy wyjątkowi, bowiem pozwalamy naszym Klientom ręcznie wybrać i niezależnie zatwierdzić wszystkie materiały użyte do realizowanych dla nich projektów. Nasz sympatyczny i kompetentny personel jest stale przygotowany do bezpośredniej rozmowy, aby mieć absolutną pewność, że będą Państwo w pełni zadowoleni z każdego detalu zamówionego u nas projektu z kamienia, jakim  jest marmur.


Nasze surowce


Nasze naturalne materiały pozyskujemy tylko i wyłącznie ze sprawdzonych kamieniołomów, aby zapewnić naszym Klientom najlepszy wybór:

 

 • ekskluzywnych materiałów
 • kolorów
 • preferencji cenowych

 

Dzięki temu wiemy, iż jesteśmy w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby – bez względu na to czy chodzi o kwestie budżetu czy preferencje. Nasze dążenie do zapewnienia jakości i elegancji odzwierciedla każdy projekt, który wykonujemy.


Zachęcamy do tego by przejrzeć nasze portfolio i skontaktować się z nami, aby móc otrzymać informacje od naszych doświadczonych pracowników na temat oferty ukierunkowanej na schody marmurowe bielsko. Nasi pracownicy mogą dostarczyć próbki i pomóc w szczegółach i projekcie Państwa projektu – zapraszamy. Tyle o nas – teraz najwyższa pora rozwiać wszelkie wątpliwości na temat tego, dlaczego schody wykonane z marmury są bardzo dobrym wyborem.

 

Schody marmurowe bielsko – wybór potwierdzony historią!


Od marmuru zajmującego 4,5 miliona metrów kwadratowych w regionie Aszchabad w Azji Środkowej po ten, który był preferowanym wyborem rzemieślników działających na terenie imperium rzymskiego i greckiego – materiał ten zdobi po dziś dzień najpiękniejsze i najokazalsze budynki na świecie, pomniki i posągi naszych czasów.


Od indyjskiego Tadż Mahal po pomnik Waszyngtona – marmur stał się ważnym materiałem budowlanym dla pokoleń.

Wyrafinowany i wyraźny styl, spotkanie z unikalnymi kolorami i wzorami z- to wszystko sprawia, że marmur ma nieskończone zalety. Poniżej przedstawiamy kilka z tych wielu powodów, dla których warto przemyśleć schody z marmuru do swojego domu bądź siedziby firmy.

 

Estetyczny, piękny, zjawiskowy – marmur na schody


Marmur różni się od innych materiałów, ma w sobie luksus i wyrafinowanie, których próżno szukać gdzie indziej, pośród innych kamieni. Stawiając schody marmurowe bielsko zyskuje się gotowy sposób na to, by stworzyć otoczenie wypełnione elegancją i ciepłem, z którym nie można rywalizować. Podczas gdy niektóre materiały starają się uchwycić taki sam wygląd jak marmur, nic nie zbliży się do naturalnego piękna oryginalnego, naturalnego marmuru.


Ten kamień oparty na wapnie zaczynał swoją podróż do Państwa domu jako kamień wapienny, a przez działania ciepła i ciśnienia stopniowo się przekształcał. Do dzisiaj widzimy dowód odporności i wytrzymałości marmuru w Partenonie, który został wzniesiony w 447 roku p.n.e. (!)

 

Marmur – wybór na zawsze


Wyjątkowość schodów marmurowych wynika również z ponadczasowości tego materiału. Z racji tego, że marmur pochodzi z natury:

 

 • każda płyta jest niepowtarzalna
 • nie można jej powielić.

 

Z tego powodu marmur zapewnia przestrzeni, w której się znajdzie absolutnie niezrównane piękno. Nawet jeśli zauważysz schody wykonane z marmuru o tej samej nazwie w innym domu lub restauracji, to z pewnością projekt ten będzie wyglądać zupełnie inaczej niż Twój!

 

Do tego niesłychanego piękna na pewno dokłada się fakt, iż marmur występuje w naprawdę szerokiej gamie kolorów: od żywych białych przez feerię barw jasnoróżowych, czerwonych, zielonych i brązowych, aż po najgłębszą czerń. Każdy może mieć dzięki temu schody marmurowe bielsko idealnie wpisujące się w design panujący w danej przestrzeni.

 

Niezrównana trwałość schodów marmurowych

 

Owszem, marmur wymaga nieco więcej konserwacji niż granit czy kwarc, jednak wciąż jest bardzo trwały i wygodny w utrzymaniu. Wszakże był używany od tysięcy lat ze względu właśnie na jego trwałość! No i łatwość czyszczenia. Uwaga - nie powinieneś jednak używać jakichkolwiek chemikaliów do marmurów. Po prostu przygotuj łagodne mydło i ciepłą wodę, by doprowadzić swoje schody marmurowe bielsko do nieskazitelnej czystości. Proste!


Zwrot z inwestycji


Marmurowe schody zawsze dodadzą wartości domowi, ponieważ  nie ma ma takiego potencjalnego nabywcy, któremu nie spodobało by się ich piękno i jakość. Marmur jest nie tylko idealny na schody, ale także świetnie wygląda gdzie indziej, w dowolnej formie. Niezależnie od tego, czy chcesz go mieć w łazience, kuchni czy na podłodze - marmur to zawsze doskonały wybór!

 

Korzyści z używania marmuru w projekcie schodów – to nie koniec!


Nasz produkt jest wdrażany w coraz większej liczbie budynków, zarówno publicznych, jak i prywatnych. Zastosowanie marmuru w projektach schodów jest coraz bardziej powszechne i ma to miejsce głównie ze względu na cechy tego materiału, jakich nie można go znaleźć w żadnym innym:

 

 • oryginalny wygląd
 • wytrzymałość
 • łatwa konserwacja

 

One wszystkie czynią go idealnym wyborem do stworzenia perfekcyjnie zjawiskowych klatek schodowych. Schody marmurowe bielsko z naszej oferty wyróżniają się wśród innych dzięki wysokiej jakości i ładnemu kolorowi. Nasz marmur uważany za element dekoracji dostosowywany w oparciu o jego jednolitą tonalność. Lekkość i elegancja, które się pozyskuje poprzez budowanie tego typu marmurowych schodów, są niezaprzeczalne, żadne inne schody nie są w stania zapewnić takiego poziomu wyrafinowania!
 

Co więcej, stosowany przez nas marmur jest jednym z najbardziej odpornych materiałów w kontekście długoterminowych – i to bez konieczności jakiejkolwiek szczególnej konserwacji. Warto o tym pamiętać, ponieważ schody są jedną z najczęściej używanych części nieruchomości. To dlatego tak bardzo istotne jest, aby ich konstrukcja była wykonana na bazie wytrzymałego materiału i tutaj zapewniamy, że nie ma lepszego materiału niż marmur, który stosujemy w swoich pracach.


Łatwa konserwacja


Jak wspomnieliśmy w poprzednich akapitach, używany przez nas w projektach schodów marmur (jak prawie każdy rodzaj marmuru) nie wymaga skomplikowanej konserwacji. W rzeczywistości zwykłe czyszczenie za pomocą mydła specyficznego dla polerowania marmuru i wykorzystanie po tym mopa w celu osuszenia powierzchni to jedyna konserwacja, jaką trzeba wykonać, aby schody marmurowe bielsko wyglądały ładnie i schludnie.


Państwa goście będą ciągle pytać o nowe schody, a cała rodzina czy firma pokocha tę zmianę. Nie ma więc co czekać – warto umieścić marmurowe schody w swoim domu bądź siedzibie firmy – jak najszybciej!

 

Schody z marmuru – czas na podsumowanie!

 

Klatka schodowa to nie tylko praktyczna funkcja w domu, może być również atrakcyjnym punktem centralnym. Jak już wiemy, nowoczesny projekt klatki schodowej może również dodać wartość do ceny sprzedaży domu. Zatem, właściciele nieruchomości muszą wybrać estetyczny wygląd i wysokiej jakości materiały aby stworzyć swoją nowoczesną klatkę schodową.


Korzyści z marmuru w konstrukcji schodów


Wysokiej jakości marmur jaki oferujemy to jeden z najskuteczniejszych materiałów, jakie można wybrać na klatkę schodową w nowoczesnym domu. Ma wysoką wytrzymałość, co oznacza, że ​​klatka schodowa jest zbudowana tak, aby trwać jak najdłużej. Oznacza to, że marmurowa klatka schodowa sprawdza się równie dobrze na zewnątrz budynku, jak i we wnętrzu. Ta trwałość jest połączona z imponującym wyglądem. Kolory marmuru są spójne, a faktury – subtelne.


Oczywiście, unikatowe i imponujące schody mogą być tworzone przy użyciu marmuru w połączeniu z innymi materiałami, takimi jak szkło i stal nierdzewna, aby stworzyć świeżo wyglądającą klatkę schodową – najlepszą dla nowoczesnego wystroju wnętrza domu.

 

Interesują Państwo schody marmurowe bielsko – warto dowiedzieć się więcej! Wystarczy skontaktować się z nami, z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

zakład kamieniarski bielsko


Kamieniarstwo Bielsko
MEUStone

ul. Piekarska 177, 43-300 Bielsko-Biała

NIP: 547-024-18-44

 

www.meustone.pl

www.kwarcogranit.pl

 

 600 480 191 | 602 678 460  biuro@meustone.pl

 

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-Piątek  8:00-17:00

Sobota  9:00-12:00

Realizując obowiązek informacyjny RODO, przekazujemy informacje dotyczące zasad przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Klienci, kontrahenci lub osoby, które reprezentują naszego klienta lub kontrahenta, kliknij tutaj Osoby wyznaczone przez naszego klienta lub kontrahenta do kontaktu z nami, kliknij tutaj. Pracownicy organu publicznego, kliknij tutaj. Kandydaci do pracy w naszej firmie, klinkij tutaj.

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron